DOREME Pigmenty

 

 Konzistencia pigmentov DOREME

Aby sme mohli poskytnúť hodnoverný obraz svojim pacientom o správaní sa pigmentov v koži a o očakávanom blednutí farieb, v prvom rade potrebujeme mať sériu kvalitných pigmentov s vhodnou konzistenciou.

 

Naša firma ponúka:

  • 20 druhov organickych pigmentov
  • 61 druhov pigmentov tekutej konzistencie
  • 47 druhov koncentrátov pigmentu
Pigmenty se rozdelujeme do 5 základních skupin:
  • Organic Colors
  • Liquid Colors
  • Conc Colors
  • 2 Shot Colors
  • Correction Colors

 


Používanie mierne hustého (koncentrovaného) pigmentu odporúčame odborníkom, ktorí vkladajú farbu do aplikátora namáčaním do pripraveného pigmentu.

Polotekutá konzistencia sa s úspechom hodí v prvom rade k modulovým zariadeniam pre tie kozmetičky, ktoré by chceli vkladať farbu do aplikátora kvapkaním.

Je dôležité poznamenať, že obe zmesi rôznej konzistencie majú rovnakú schopnosť prekrytia, a pre skúsené ruky odborníka sa dajú obe konzistencie použiť pre obe formy použitia (kvapkanie aj namáčanie).

Používanie rôznych typov farieb sa dá podľa vlastných predstáv kombinovať v závislosti od toho, či tatér uprednostňuje hustejšiu, koncentrovanejšiu farbu, alebo skôr polotekutý variant.


 

 

Pri použití ktoréhokoľvek riedidla sa mení konzistencia produktu, oslabuje sa

schopnosť krytia a sterilita!

Okrem toho je dôležité poznamenať, že naše pigmenty PS obsahujú prídavné látky zvyšujúce kohéziu, ktoré podporujú zlepenie pigmentových zrniek. Zlepené pigmentové zrnká sa vďaka kohéznej sile správajú ako jedna častica.

Pri veľkých rozmeroch častíc je priechodnosť častíc cez membránu obmedzená.

Tak sa zahniezdenie častice pravdepodobne lokalizuje na miesto tetovania.Krása je věc důvěry.
DOREME se rozvíjí s mnoha zkušenostmi a technologií jako vedoucí společnost na tomto trhu. Nyní jsme známá Korea krása společnost, která se specializuje na profesionální kosmetický sektor, jako jsou produkty pro trvalý make-up, péče o produkt, Ampoule pro Micrneedle Theraphy systému atd.
Všechny naše výrobky jsou hypoalergenní s vysokou kvalitou, takže se nazývá cosmeceutical kosmetika.
Uvidíte viditelný okamžitý efekt.