Panel používateľa

PMU Základný akreditový kurz v trvaní 6 dní

LASH & FACE ACADEMY - KOMÁRNO

LASH & FACE ACADEMY - KOMÁRNO

                                           Láka vás práca v oblasti  Permanentného make-upu

                                                         ale nemáte adekvátne vzdelanie?

 

Vždy ste chceli mať svoj vlastný salón alebo sa zamestnať v tejto oblasti? Teraz prišiel vhodný čas pre naplnenie svojich snov!!!
V prípade, ak ste evidovaný na Úrade práce, teraz je možnosť preplatiť aj 100% z ceny kurzu prostredníctvom projektu RE-PAS.

              .

Základom kurzu je pripraviť kozmetičky na úspešnú kariéru v rýchlo sa rozvíjajúcom odvetví Permanentného make-upu. Ide o veľmi zodpovednú a kreatívnu prácu.

Existuje niekoľko profesií v profesionálnej kozmetológii, ako je mikropigmentácia, ktorá vyžaduje kombináciu umenia, estetiky a zdravovedy. Ak máte presné oko, vzťah ku symetrii, máte kresliace a jemné motorické zručnosti, spolu s trpezlivosťou máte všetky predpoklady na to, aby ste sa stali majstrom permanentného make-upu.

Ako si vybrať tú správnu školu permanentného make-upu?

Takéto krátke štúdium najťažšej kozmetickej služby nikdy nestačí. Tí, ktorí už mali takéto kurzy, čelia teraz vážnym problémom, ako je samotná aplikácia, koloristika a dokonca aj technické problémy s nastavením zariadenia. Pravda je taká, že za nízkymi nákladmi na školenie sú nízko kvalifikovaní tréneri, lacné zariadenia zlej kvality a nevhodné pigmenty.

Pri výbere vzdelávacieho centra venujte pozornosť aj množstvu študentov, ktorí absolvujú kurz na zabezpečenie individuálneho prístupu. Najvhodnejšie sú kurzy pre maximálne 2 ľudí.

Na akú techniku sa odporúčame zamerať?

Základnou technikou je technika „soft tieňovania". Je najlepšou voľbou pre budúcich profesionálov, ktorí chcú začať svoju kariéru v oblasti PMU.

Získate kvalitné teoretické vedomosti, tréning základných permanentných make-up techník na latexe, a to formou pozorovania na demo ukážkach. Takisto získate celistvý pohľad na procedúrou od konzultácie, cez prípravu pracovného miesta, až po samotnú aplikáciu PMU.

Najdôležitejšou súčasťou je však prax na živých modeloch.

 

Vzdelávací program MŠVVaŠ SR / aj cez Úrad práce sociálnych veci a rodiny

 

 

 

,

Termín konania:

 

1. : 1., 2., 3., 4., 5.,  februára 2021

 

 

Obsah kurzu:

Kurz máte možnosť absolvovať ako jeden celok na všetky : obočie, pery, oči (6 dní) .

Step by Step Brows
Step by Step Lips
Step by Step Eyes
Časový harmonogram

8.30 – 11.30 výučba
11.30 – 12.30 obed
12.30 – 15.30 výučba

Kvalifikovaná odborná príprava v serióznej škole nemôže byť lacná, ale existujú školy, kde je vzdelávanie dlhé, drahé, no zároveň na nízkej úrovni. Pamätajte si, že váš úspech a to, či sa stanete dobrým Majstrom PMU, závisí od voľby školy.

 

PMU Základný akreditový kurz v trvaní 6 dní
cena  750 Eur /5dni plus distančná forma ( 1 deň)

Miesto:

Komárno - Lash & Face Academy / Námestie Kossutha 1, Komárno 

Naši študenti po absolvovaní kurzu dôverujú vo svoje schopnosti a sú pripravení uplatniť ich v praxi.

Prihlásenie