Panel používateľa

Pigmentológia

                              Prečo si vybrať naše školenie?

 

Ak by ste chceli navštevovať prezentáciu pigmentológie, ktorá je zameraná na skutočné porozumenie toho, ako farby fungujú vo vzájomnom vzťahu a ako miešanie rôznych farieb ovplyvňuje vyliečený permanentný make up, ponúkame vám náš jednodňový teoretický kurz.

Cena školenia je 200 €.

 

   

 

 

 

Odporúča sa každému stálemu kozmetickému odborníkovi, ktorý si chce zvoliť pigment (sfarbenie) vedome. Ak rozumiete základným pravidlám tvorby pigmentu a procesu hojenia pokožky, budete mať pozadie, ktoré je skutočne potrebné na zabezpečenie presných služieb permanentného make-upu.

Ďalej predstavujeme našim študentom typy pleti Fiztpatrik a súvisiace hodnoty teploty pokožky. Správna diagnóza týchto detailov určuje podtóny pleti, čo sú základné vedomosti pre tých, ktorí sa rozhodli pre pigmenty v súvislosti s podtónmi pokožky, podmienkami a technikami aplikácie.

      

 

Náš pigmentový balíček môže byť zaujímavý pre každého nováčika a taktiež pre zabehaného profesionála, ktorý by chcel získať základné vedomosti ohľadne farieb v pigmentov, alebo chce poznať charakteristiku pigmentov napr. , ktoré drží vo vlastnom salóne.
Počas teoretického vzdelávania sa budeme zaoberať všetkými otázkami , ktoré priblížia našim študentom správny výber pigmentových farieb a presnú analýzu odtieňov pleti.
Školenie obsahuje stopy praktických prvkov, ako napríklad séria praktických farebných generácií, test rozpoznávania farieb pleti Fitzpatrik a špeciálny súbor otázok na diagnostiku typov teploty kože.
Cena nášho pigmentového balíčka so školením je 200 eu.
Balík obsahuje knihu pigmentológie, farebná škala, 3D ceruzka na predkreslenie a dva pigmenty podľa vlastného výberu.
 

Pigmentológia je základom tetovania PMU

Odporúčame všetkým  PMU profesionálom a takisto pre začiatočníkov, ktorí namiesto nepríjemných prekvapení chcú mať veľa spokojných zákazníkov, ktorí chcú namiesto šedého obočia vytvoriť krásne hnedé obočia.

Odporúčame ho každému, kto sa chce naučiť techniku miešania pigmentov a kto sa chce naučiť správne používať farby pre rôzne typy pleti a opravné techniky.

Všetci naši študenti dostanú vedomostnú bázu, ktorá obsahuje teoretický materiál s balíčkom a po ukončení kurzu certifikát.

Vyučované témy:

- Produkcia melanínu v pokožke

- Faktory ovplyvňujúce produkciu farbiva

 -Koncentrácia melanínu - Fitzpatrickova stupnica

- Pomer Feomelanínu k eumelanínu - teplota farby kože

- Iné faktory ovplyvňujúce tón pleti

- Definícia typu hosťa

- Základné mikropigmentologické farby

- Správanie sa základných farieb v pokožke

- Generovanie farieb mikropigmentáciou

- Pravidlá miešania farieb

- Farebné zmeny v liečebnom čase

- Úloha tónovania pokožky pri ovplyvňovaní pigmentovej farby

- Diagnostika odtieňa pokožky

- Doplnkové páry

- Hĺbka a zloženie sfarbenia pigmentácie

- Výber pigmentu špecifický pre techniku

- Vonkajšie faktory ovplyvňujúce farbu pigmentu

- Úloha typov tetovacích strojov, parametre ošetrenia pri ovplyvňovaní farby pigmentu

 

Info a registrácia:
+421 915 720 463
lashfaceacademy@gmail.com

Srdečne čakáme záujemcov!

Prihlásenie