Panel používateľa

Physiolab Mesogel V6 Vita Elixír 0,8g - 1 kus

Physiolab Mesogel V6 Vita Elixír 0,8g - 1 kus

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Mesogel V6 Vita Elixir - Hypoalergénny opravný krém - Následná starost po: Mikrobladingu,; PMU, Mesoterapii- 100 gramov / individuálne balenia- 100 balení po 0,8 gramu (každé balenie), BEZPEČNOSŤ A KVALITA - Prvotriedna kvalita, ktorá je vyrobená z prírodných surovín najvyššej kvality a starostlivo testovaná, aby sa zaistila najvyššia kvalita a bezpečnosť

0,90 € s DPH

Popis produktu
Physiolab Mesogel V6 Vita Elixir Repair Cream využíva prísady, ktoré boli navrhnuté na zlepšenie regenerácie tkanív a zvýšenie rýchlosti a efektívnosti procesu hojenia.

Physiolab Mesogel V6 Vita Elixir Repair Cream sa môže používať po procedúrach PMU na obočí, očných viečkach a perách a môže sa použiť na tržné rany a odreniny, popáleniny 1. a 2. stupňa, laserové / fibroblastové postupy, MTS, ošetrenie STAMP, podráždenie kože, ako iné ako sušenie akné alebo ako make-up základ pre hydratáciu.

Tento gél tiež obsahuje chladiace a hydratačné vlastnosti, pomáha upokojiť pokožku pred podráždením, zápalom a nepohodlím. Počas procesu hojenia zanecháva pokožku vášho klienta jemnú a pružnú, pričom podporuje produkciu nových, zdravých kožných buniek.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie