Panel používateľa

Dermedics UV Protective cream SPF 50 - 50 ml

Dermedics UV Protective cream SPF 50  -  50 ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Dermedics UV Protective cream SPF 50 - 50 ml

27 € s DPH

Neobsahuje nanomateriály, parabény, farbivá.

Celkový pohľad na produkt

Ochranný krém DERMEDICS® UV SPF50 predstavuje skutočne nové, pokročilé a inovatívne know-how, ktoré umožňuje ponúkať nemastný krém na ľahkú textúru so širokým spektrom ochrany pred UVA / UVB na vysokej úrovni. Špičková starostlivosť pre normálnu až kombinovanú pleť všetkých vekových skupín s prínosom proti starnutiu.

Aktívne zložky  (organické) filtre: Octokrylén + Oktinoxát + Oktizalicylát zmiešaný s etylhexyltriazónom, dietylaminohydroxybenzoylhexylbenzoát, di-C12-13 alkylkyladát, diizopropyladipát

Absorbujú lúče pri chemickej reakcii, ktorá odvádza teplo späť z pokožky

Fyzikálne * (anorganické / minerálne) filtre: Oxid titaničitý (TiO2) zapuzdrený v perličkách oxidu kremičitého  Odrážajú slnečné lúče ako zrkadlo na ochranu nechránenej pokožky , Ochrana fotografií: HDBM (pokročilý ochranný fotograf proti UV žiareniu proti fotooxidačnému stresu)Antioxidant: Vitamín E

Protizápalové: Thermus Thermophilus Ferment

Bezpečnosť : Neobsahuje nanomateriály, parabény, farbivá. Faktor SPF50, výsledky pre ne fototoxické, ne fotoalergické a nedráždivé (test na kompatibilitu s pokožkou) sú potvrdené hodnotením in vivo (na živých ľuďoch) akreditovaným laboratóriom s nezávislými inšpekčnými službami v Poľsku v EÚ. 

Inovácie

1. Silikátová perlička + TiO2 vo vnútri = nano bez a schválená ECOCERTom!

2. HDBM - vyspelý fotoprotektor, ktorý ne absorbuje UV žiarenie, a mimoriadne silný, inovatívny antioxidant. Zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky efektívne a nepretržite po celý deň, tzn. Deň a noc. Chráni lipidy pokožky (ideálny prostriedok na kontrolu oxidácie mazu). Poskytuje dlhodobú účinnosť a pozoruhodnú protiradikálnu ochranu. Známy už z krémov GEN'X # 1 od spoločnosti DERMEDICS®.

3. Ľahká textúra (ako v prípade SPF50) = žiadny nepríjemný účinok „masky na tvár".

4. Bez bielej = žiadny účinok bielej vrstvy na povrch pokožky (čo je veľmi typické pre krémy s vysokým SPF).

Návod na použitie  - Unisex: pre ženy a mužov, na pokožku všetkých typov , Veková skupina: dospelí bez vekových obmedzení , Správne použitie: aplikujte 2 mg / cm2 15 minút pred UV žiarením / znova naneste do 2-3 hodín,  Vysoká ochrana pred UV žiarením po invazívnych procedúrach,  Špecializovaná starostlivosť o pokožku s následnou úpravou s vysokou UV ochranou (zvyčajne 2-3 týždne)

Druhy ošetrení - Konečný krém na všetky kozmetické procedúry, pri ktorých je vysoká ochrana pred UV / SUN vítaná (v sezónach, keď je aktivita UVA / UVB vysoká a intenzívna)<br />Ošetrenie po liečbe po mikrodermabraze, chemické šupy, epilácia, foto epilácia, iné

Účinnosť účinných látok Ochrana proti slnečnému žiareniu na vysokej úrovni, Podporuje zmiernenie následkov po poranení kože, Pokožka je dobre vyživená a hydratovaná.

Oblasť použitia - Odporúčané: tvár, krk, dekolt. Voliteľné: horné časti rúk a ďalšie oblasti tela podľa potreby. INCI Aqua / Voda, dietylaminohydroxybenzoyl hexylbenzoát, etylhexylmetoxycinamát, oktokrylén, alkohol, di-C12-13 alkylkylát, etylhexyltriazón, izohexadekán, oxid kremičitý, diizopropyl adipát, etylhexyl salicylát, oxid titaničitý, fosforečnan draselný, fosforečnan draselný Bis-PEG-18-metyléterdimetylsilán, glycerylstearát, PEG-100 stearát, bis-etylhexylhydroxydimetoxybenzylmalonát, cetearylalkohol, cyklopentasiloxán, polyetylén, sorbitan-stearát, karbomér, tokoferol, glycerín, helianthusanínový olej, slunečnicový semienko, amínový olej, slnečnicový semienko Parfum, sorbát draselný, fenoxyetanol, butylfenylmetylpropión, linalool, alfa-izometylionón, hexylškoricový, hydroxycitronellal, citronellol, disodná soľ EDTA.

Upozornenie- Aplikujte opakovane, aby ste si zachovali ochranu, najmä po potení, plávaní alebo uterákov. Nezostávajte príliš dlho na slnku, aj keď používate opaľovací prípravok.Žiadny opaľovací prípravok neposkytuje 100% ochranu pred UV žiarením. Nadmerné vystavenie slnku predstavuje vážne ohrozenie zdravia. Len pre dospelých. Len na vonkajšie použitie. Držte mimo dosahu detí. Kontraindikácie: precitlivenosť na ktorúkoľvek zložku prípravku.

výsledky - Vysoká ochrana pred UVA / UVB.

Dodatočné výhody Tento produkt je určený na profesionálne použitie v kozmetickom salóne, ako aj na domácu starostlivosť.

Jednotkové balenie- Profesionálny: 50 ml a 100 ml (v budúcnosti možné) * Účinnosť účinných látok potvrdená testami in vitro a in vivo pravidelnou aplikáciou. Registrovaná v Európskej únii ako kozmetické výrobky podľa kozmetickej smernice 76/768 / EHS, ako aj pri dodržiavaní pravidiel odporúčania Komisie z 22. septembra 2006 o účinnosti opaľovacích prípravkov a súvisiacich tvrdeniach (oznámené pod číslom dokumentu) K (2006) 4089) (Text s významom pre EHP)

Vyrobené v súlade so správnou výrobnou praxou (GMP).Mikrobiologicky a dermatologicky testované. | NEVYKONÁVANÉ NA ZVIERATÁCH. Vyrobené s najväčšou starostlivosťou v Európskej únii. 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie