Panel používateľa

SET Dr. Wilsz MANDELIC ACID

SET Dr. Wilsz MANDELIC ACID

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

SET v Hodnote za: 108,30 EUR teraz len za: 90 EUR 

94,50 € s DPH

Set OBSAHUJE:

PZ 365 Mandelic Acid - Cleansing gel with mandelic acid 500 ml

PZ 370 Mandelic Acid - Tonic-gel with mandelic acid 500ml

PP363 Mandelic Acid - 50% Mandelic acid + PHA 50ml

PT 364 Acid neutralizer 250ml

PK 383 Skin Care - Face cream high protection SPF 30 150ml

PN 120 Creamy mask afer AHA tret. with 5% panthenol

 

Účinné látky:

4% kyselina mandľová, 6% polyhydroxykyselín (glukonolaktón, kyselina laktobiónová), hyaluronát sodný (kyselina hyalurónová s nízkou molekulovou hmotnosťou, extrakt z ľanového semena.

Účinok:

Gélový peeling na báze 50% roztoku kyseliny mandľovej (40%) a polyhydroxykyselin (10%) - glukonolakton, kyselina laktobionová, s pH 1,5. Je vhodný pre mladú, mastnú alebo zrelú pleť, pleť s tendenciou k praskaniu cievok a farebným změnám. Celoročný peeling so zachovaním ochrany proti slnku Účinný exfoliant, vyhladzuje a rozjasňuje pigmentové škvrny. Stimuluje syntézu kolagénu, redukuje vrásky a ľahko napína pleť. Pôsobí protizápalovo , zmierňuje cievne zmeny a spôsobuje ich čiastočnú remisiu. Vďaka antibakteriálnym vlastnostiam znižuje vylučovanie mazu, obmedzuje tvorbu komedómov. Nespôsobuje podráždenie a nepríjemné pocity zákazníka, pričom exfoliácia je vysoko účinná.

Použitie:

Nanášame štetcom na pleť tváre, krku a dekoltu po predchádzajúcom očistení pokožky gélom s 5% kyselinou mandlovou .Doba ponechanie kyseliny na pokožke: 2-6 minút, v závislosti od reakcie pokožky a počtu ošetrení. Následne použijeme neutralizátor norel a všetko zmyjeme vlažnou vodou.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie