Panel používateľa

HS 15 - Premium Envy Lepidlo 3 g

HS 15 - Premium Envy Lepidlo 3 g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

EXTRA VOLUME PROFESSIONAL

7,20 € s DPH

Typ lepidla: EXTRA VOLUME PROFESSIONAL

Doba schnutia: 1 s

Trvácnosť: 6 týždňov

Obsah: 3 g

Obľúbenosť: ****

Farba: čierna

Veľmi rýchle spojenie. Bez dymu a podráždenia. Po sušení zostáva super pružný. Lepidlo na mihalnice je určené k profesionálnemu predlžovaniu mihalníc.Lepidlo je rýchloschnúce, vhodné pre profesionálov. Neodporúčame používať začiatočníkom v predlžovaní mihalníc.

Záručná doba uzavretého lepidla je 6-9 mesiacov.

Doba trvácnosti mihalníc je podmienená správnou aplikáciou a pravidelnou starostlivosťou klientky o predĺžené mihalnice .

Norma: ISO 9001.

Dôležité upozornenie: Všetky lepidlá HS CHemical sú certifikované a spĺňajú kritéria o kozmetických prípravkoch.Lepidlá môžu používať iba profesionálne vyškolení pracovníci.Pred použitím lepidla vykonajte na zákazníkovi alergický test. V prípade reakcie produkt nepoužívajte. Zvýšený výskyt alergií je vyvolaný ročným obdobím – peľová a vykurovacia sezóna.Lepidlá je potrebné uchovávať v chladnom a suchom prostredí (5 – 25 °C). Aplikáciu vykonávajte v dostatočnom vlhkom (50 %) a ventilovanom prostredí.Hodinu pred použitím ponechajte lepidlo v izbovej teplote. Pred použitím lepidlo dokonale pretrepte.

Pri aplikácií lepidla zabráňte kontaktu s kožou a očami. Počas aplikácie musia byť oči po celú dobu zavreté. Lepidlo nevystavujte prehriatiu, zamrznutiu a priamemu slnečnému žiareniu.

Po otvorení lepidlo spotrebujte do 3 mesiacov.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie