Panel používateľa

Oxy prístroj

Oxy prístroj

Hodnotenie produktu: 4.55/5 (11x)

Vaše hodnotenie:

OXY prístroj je inovatívne kyslíkové ošetrenie pleti, ktoré súčasne pleť prečistí, hydratuje, zavitaminizuje. Dochádza k okysličeniu zvnútra, vďaka čomu sa stráca jemné akné a zabraňuje starnutiu pokožky. Už po jednom ošetrení je viditelné zlepšenie. Je vhodné kedykoľvek, keďže nemá žiadnu dobu rekonvalescenie. Ak Vás čaká významná udalosť, je ideálne oštrenie absolvovať bezprostredne pred ňou a tak bude aj Váš make up vyzerať fantasticky.

990 € s DPH

 

Kozmetický prístroj OXY umožňuje skutočne komplexnú obnovu pokožky. Technológia od medicíny po kozmetický priemysel prešla dlhými klinickými skúškami, vďaka čomu sú stroje Pollogen veľmi spoľahlivé a bezpečné. Pri dvojstupňovom ošetrení sa povrchová exfoliácia najskôr vykonáva chemickým a fyzikálnym peelingom pri okysličovaní a potom sa pokožka pomocou rádiofrekvencie stane hustejšia a pevnejšia. Podľa typu pleti si môžeme vybrať z omladzovacích alebo zosvetľovacích prostriedkov. Unikátna tripolárna vysokofrekvenčná hlavica strojov Pollogen pracuje hlboko s nízkou úrovňou energie, vytvára pole podobné pavučine s rýchlymi zmenami pólov, poskytuje správny tepelný efekt po dlhú dobu, takže výsledok je mimoriadne odolný. Vďaka zabudovanému teplomeru je zaručená maximálna bezpečnosť prevádzky.

- pokožka omladzujúca povrchovou exfoliáciou
- okysličenie
- príjem proti starnutiu / bielenie
- indukcia kolagénu rádiofrekvenciou

Liečba sa dôrazne odporúča:

- pri uvoľnenom spojivovom tkanive
- zmenšenie podbradku
- v prípade pigmentových škvŕn
- pre bledú pokožku, pokožku fajčiarov

 

Hlavné účinky OXY prístroja:
- kontrolovaná a jemná dermabrázia pokožky,
- zjednotený tón pleti,
- korekcia vrások,
- zmiernenie vačkov pod očami,
- stiahnutie rozšírených pórov,
- intenzívne okysličenie pleti,
- vyhladzuje reliéf pokožky,
- redukuje pigmentácie,
- rýchly zákrok s okamžitým výsledkom.

 

Prístrojové ošetrenia sa môžu vykonávať iba na zdravej pokožke a nie sú vhodné v nasledujúcich prípadoch:

akútne alebo infekčné ochorenie kože,
cievne ochorenie kože / rosacea,
keloidné ( vystúpené ) jazvy,
bradavice,
kardiostimulátor,
tehotenstvo,
aktívne herpesy,
solárne keratózy.

 

AKO TO FUNGUJE

1. EXFOLIÁCIA

Pollagen Geneo  odlupovaním kože vrchnej vrstvy pokožky odstraňuje odumreté bunky, vyhladzuje a obnovuje pleť a pripravuje ju na príjem aktívnych látok. Pollagen Geneo  je bezpečný pre všetky odtiene pleti a bez podráždenia sa môže ošetrovať aj citlivá pleť.

2. INFÚZIA

Pomocou našej exkluzívnej kapsule OXY čistí pleť, a pri tom infúziou vpravuje do pleti aktívne zložky. Môžete si vybrať medzi Revive  pre omladenie a proti starnutiu alebo Bright  pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie textúry pleti.

3. OKYSLYČENIE

OXY produkuje bubliny CO2, ktoré jemne praskajú na povrchu pleti a vytvárajú fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti, zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky. Výsledkom je okysličenie pleti a optimálna absorpcia aktívnych zložiek dodaných ošetrením.

Táto exkluzívna kombinácia zlepšuje tón pleti, vyrovnáva štruktúru a vyživuje pleť - dáva vám vyvážený zdravý vzhľad, zjemňuje jemné vrásky. Vaša pleť bude okamžite cítiť rozdiel.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie