Panel používateľa

Cocoa Peel off Mask 180g

Cocoa Peel off Mask 180g

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Cocoa Peel off Mask 180g

18 € s DPH

Cocoa Peel off Mask 180g

Maska je vhodná na stárnucu, unavenú a vystresovanú pleť. Polifenoly a vit A majú antioxidačné účinky, ktoré neutralizujú voľné radikály, čím sa spomaluje proces starnutia. Výťažky z kakaa detoxikujú pleť, tvoria sa hormóny šťastia, hydratuje,vyživuje .

Tip na relaxačné ošetrenie:- povrchové čistenie pleti- vpravenie vitamínových ampuliek / kakaové - viac info v kategórii Pleťové ampulky/ ultrazvukom- masáž- aplikácia Cocoa Peel Off Mask 

Návod na použitie:

Dve lyžičky prášku /30gr/ zmiešajte s troma lyžičkami /90ml /vlažnej vody.Zmes miešajte asi 20 sekúnd, kým sa nevytvorí homogéna maska, ktorú hneď aplikujte špachtlou na pleť.Po zaschnútí /4-6min./ nechajte masku ešte 10 min- 20 min na pokožke a potom ju ľahko odstráňte stiahnutím.

Maska sa môže aplikovať na tvár, krk a dekolt.Len na tvár stačí zamiešať 15 gr masky a 45 ml vody.

Prípravok uchovávajte na suchom mieste, pri teplote 20 -25 C, nevystavujte slnečnému žiareniu

Odmerka sa nachádza v balení

Prášok je hnedej farby, s vôňou kakaa.

Esslamer masky sú len na profesionálne použitie

Alginátové masky ESSLAMER sú vhodné pre všetky typy pleti. Základnou zložkou sú morské riasy - algakomplex.
Všetky prípravky sú bez Parabénov , ktoré sa používajú ako konzervačné látky v bežnej aj v luxusnej telovej a pleťovej kozmetike. Tieto syntetické látky / methyl,propyl,butyl,ethyl / môžu vyvolať dermatitídu - Dermatitída sa prejavuje suchosťou, červenými fľakmi, pleť je drsnejšia a tvoria sa nej šupinky. Kvôli suchosti svrbí, pacient si ju mechanicky poškodzuje aj škrabaním, pričom dôjde veľmi rýchlo k zhoršeniu stavu a zápalu.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie