Panel používateľa

Acne Stop Peel off Mask 180g

Acne Stop Peel off Mask 180g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Acne Stop Peel Off Mask  180 g

14,10 € s DPH

Acne Stop Peel Off Mask  180 g

Maska je vhodná na aknóznu, mastnú pleť. Špeciálne zloženie masky normalizuje tvorbu kožného mazu v pokožke, sťahuje rozšírené póry, dezinfikuje a ukľudňuje mastnú, zapálenú pleť.

Tip na ošetrenie :- povrchové čistenie pleti- zmäkčenie pleti a hĺbkové čistenie- dezinfekcia po čistení napr. Ozonizér- vpravenie vitamínových ampuliek / Hamamelové ampulky, Allantoin-Uhorka viac info v kategórii Pleťové ampulky/ ultrazvukom- aplikácia Acne Stop Peel Off Mask 

Návod na použitie:

Dve lyžičky prášku /30gr/ zmiešajte s troma lyžičkami /90ml /vlažnej vody.Zmes miešajte asi 20 sekúnd, kým sa nevytvorí homogéna maska, ktorú hneď aplikujte špachtlou na pleť.Po zaschnútí /4-6min./ nechajte masku ešte 10 min- 20 min na pokožke a potom ju ľahko odstráňte stiahnutím.

Maska sa môže aplikovať na tvár, krk a dekolt.Len na tvár stačí zamiešať 15 gr masky a 45 ml vody.

Prípravok uchovávajte na suchom mieste, pri teplote 20 -25 C, nevystavujte slnečnému žiareniu

Odmerka sa nachádza v balení

Prášok je bledo ružovej farby.

Esslamer masky sú len na profesionálne použitie

Alginátové masky ESSLAMER sú vhodné pre všetky typy pleti. Základnou zložkou sú morské riasy - algakomplex.
Všetky prípravky sú bez Parabénov , ktoré sa používajú ako konzervačné látky v bežnej aj v luxusnej telovej a pleťovej kozmetike. Tieto syntetické látky / methyl,propyl,butyl,ethyl / môžu vyvolať dermatitídu - Dermatitída sa prejavuje suchosťou, červenými fľakmi, pleť je drsnejšia a tvoria sa nej šupinky. Kvôli suchosti svrbí, pacient si ju mechanicky poškodzuje aj škrabaním, pričom dôjde veľmi rýchlo k zhoršeniu stavu a zápalu.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie