Panel používateľa

Mikrozid AF Wipes premium - 50 kus

Mikrozid AF Wipes premium - 50 kus

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Navlhčené utierky 50 kus - 200 x 200 mm

Dezinfekčné utierky napustené alkoholovým roztokom určené pre rýchlu dezinfekciu malých plôch a povrchov zdravotníckych pomôcok oterom. Jednoduchá manipulácia a ľahké použitie. Rýchly a razantný dezinfekčný efekt. Okamžite k použitiu. Dobrá materiálová znášanlivosť.
Mikrozid® AF wipes sa doporučuje k rýchlej dezinfekcii malých plôch a povrchov zdravotníckych pomôcok (stoly, stolíky, vozíky, kľučky, dvere, pomôcky a pod.). Obzvlášť vhodné pre oblasti so zvýšeným infekčným rizikom. Prípravok je vhodný všade tam, kde je potrebné rýchlo a zároveň účinne dezinfikovať zdravotnícke pomôcky, ako napr: povrchy v blízkosti pacientov, kontaktné plochy, vyšetrovne, operačné stoly a okolité povrchy, zdravotnícke pomôcky.

Spektrum účinnosti: Baktericídny, fungicídny, virucídny, mykobaktericídny

Spôsob použitia: Vopred odstráňte z povrchu alebo predmetu viditeľné nečistoty. Vytiahnite utierku z plastovej dózy a stierajte dezinfikovaný povrch. Dbajte na dôkladné zmáčanie povrchu. Nechejte zaschnúť. Používajte len na suché a studené povrchy. Pre dezinfekciu väčších plôch použite viac utierok. Po použití dózu dôkladne uzavrite.

Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o výrobku.
 


Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie