Panel používateľa

LED 7 fotónová maska na tvár, krk a dekolt, galvanická - 7 farieb

LED 7 fotónová maska na tvár, krk a dekolt, galvanická - 7 farieb

Hodnotenie produktu: 4.47/5 (17x)

Vaše hodnotenie:

LED 7 fotónová maska na tvár, krk a dekolt, galvanická - 7 farieb

138 € s DPH

Účinky ošetrenia prístrojom LED MASKA:

Klinické výsledky dokazujú zvyšovanie účinku penetrácie kozmetických prípravkov do pokožky pri simultánnom použití s LED maskou. Maska pôsobí na celkové omladenie pleti a na jej regeneráciu. LED MASKA je vynikajúci a cenovo nenáročný doplnok ku všetkým kvalitným krémovým maskám, ale sa dá vhodným spôsobom kombinovať aj s ostatnými kozmetickými ošetreniami, napr. s diamantovou dermabráziou, elektrostimuláciou alebo rádiofrekvenciou.

8 V 1 

- oddialenie starnutia pleti,
- redukovanie akné,
- zlepšenie vypnutia povrchu pleti,
- redukovanie očervenania pleti
- revitalizácia pokožky,
- upokojenie pleti,
- regenerácia buniek,
- spevnenie pleti do hĺbky.


Fotónová maska prináša 7 druhov vlnových dĺžok:

modré
červené
zelené svetlo
žlté
biele
fialové
svetlo modré
Červené svetlo:

Zjednocuje pokožku, vypína ju, vyhladzuje vrásky a zároveň predchádza vzniku nových, opravuje poškodenú pokožku, uzatvára póry, podporuje tvorbu kolagénu.

Červená
Pôsobí na vlnovej dĺžke 630 nm . Zjednocuje pokožku, vypína ju, vyhladzuje vrásky a zároveň predchádza vzniku nových. Opravuje poškodenú pokožku, uzatvára póry, podporuje tvorbu kolagénu. Aktivuje činnosť buniek a látkovú výmenu
Modrá
Pôsobí na vlnovej dĺžke 470 nm. Takzvaný blue-ray sterilizuje pokožku, ničí baktérie, lieči a predchádza akné, upokojuje podráždenia. Zabraňuje aj rozmnožovaniu baktérií.
Zelená
Pôsobí na vlnovej dĺžke 520 nm. Zelené svetlo neutralizuje, vytvára rovnováhu, uvoľňuje stres, tonizuje. Redukuje sekréciu kožného mazu a stabilizuje rovnováhu pokožky.

Žltá
Pôsobí na vlnovej dĺžke 590 nm. Zrýchľuje prívod kyslíka, zlepšuje pigmentáciu a imunitu – energizuje. Dodáva energiu kožným bunkám, podporuje funkciu žliaz, zlepšuje trávenie, lieči kožné choroby, celkovo posilňuje imunitný systém.
Fialová
Kombinuje účinok červeného a modrého spektra, veľmi prospešná pri liečbe akné a hojenie drobných jazvičiek a redukuje ich viditeľnosť jaziev.
Zeleno -Modrá
Zvyšuje a dodáva energiu bunkám, zrýchľuje látkovú výmenu. Celkovo zlepšuje metabolické funkcie.
Biela
Preniká hlboko do pokožky, urýchľuje metabolické funkcie tkanív, rozkladá usadeniny a nečistoty, spevňuje ovisnutú pokožku a celkovo ju omladzuje. Má ukľudňujúci účinok, zanecháva pokožku hladkú a na dotyk jemnú.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie