Panel používateľa

LED 7 fotónová maska na tvár, krk a dekolt, galvanická - 7 farieb

LED 7 fotónová maska na tvár, krk a dekolt, galvanická - 7 farieb

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

LED 7 fotónová maska na tvár, krk a dekolt, galvanická - 7 farieb (192 ks pre každú vlnovú dĺžku špeciálnych biogenetických diód)

Nová, revolučná maska na báze LED fototerapie s farebným svetlom a galvanickými mikroprúdami, ktorá značne spomaľuje proces starnutia pokožky, stimuluje a regeneruje ju. LED maska pôsobí v hlboko uložených štruktúrach pokožky a vracia pleti vitalitu a elasticitu.

Prostredníctvom aktivácie produkcie kolagénu zlepšuje sa celkový vzhľad pokožky: viditeľné je zlepšenie elasticity a tonizácie, má výrazné účinky na zosvetlenie pigmentových škvŕn.

Pri kúpe high-tech fotónovej masky získavate 8 účinkov v jednom. Fotónová maska obsahuje biogenetické LED diódy, ich životnosť je 10 rokov, s úzkym pásmom vyžarovania okolo hlavnej vlnovej dĺžky +/-10nm.

Produkované svetlo nevyžaruje teplo, pretože maska používa studené LED svetlo (svetlo sa mení na teplo iba nepatrne, rozhodujúce sú foto-bio-stimulatívne účinky) a neemituje žiadne UV žiarenie. Fotónová maska je napájaná z adaptéra, ktorý produkuje bezpečné napätie pre napájanie LED diód.

Ako kozmetický prístroj je vhodná pre dospelých a je určená na ošetrovanie pokožky na tvári fotónovou terapiou troma farbami svetla.

138 € s DPH

Účinky ošetrenia prístrojom LED MASKA:

Klinické výsledky dokazujú zvyšovanie účinku penetrácie kozmetických prípravkov do pokožky pri simultánnom použití s LED maskou. Maska pôsobí na celkové omladenie pleti a na jej regeneráciu. LED MASKA je vynikajúci a cenovo nenáročný doplnok ku všetkým kvalitným krémovým maskám, ale sa dá vhodným spôsobom kombinovať aj s ostatnými kozmetickými ošetreniami, napr. s diamantovou dermabráziou, elektrostimuláciou alebo rádiofrekvenciou.

8V1

oddialenie starnutia pleti
redukovanie akné
zlepšenie vypnutia povrchu pleti
redukovanie očervenania pleti
revitalizácia pokožky
upokojenie pleti
regenerácia buniek
spevnenie pleti do hĺbky
Fotónová maska prináša 7 druhov vlnových dĺžok:

modré
červené
zelené svetlo
žlté
biele
fialové
svetlo modré
Červené svetlo:

zjednocuje pokožku, vypína ju, vyhladzuje vrásky a zároveň predchádza vzniku nových, opravuje poškodenú pokožku, uzatvára póry, podporuje tvorbu kolagénu

Modré svetlo:

takzvaný blue-ray sterilizuje pokožku, ničí baktérie, lieči a predchádza akné, upokojuje podráždenia Fialové svetlo: kombinuje účinok červeného a modrého spektra, veľmi prospešná pri liečbe akné a hojenie drobných jazvičiek

Žlté svetlo:

dodáva energiu kožným bunkám, podporuje funkciu žliaz, zlepšuje trávenie, lieči kožné choroby, celkovo posilňuje imunitný systém

Zelené svetlo:

neutralizuje, vytvára rovnováhu, uvoľňuje stres, tonizuje

Zeleno-modré:

dodáva bunkám energiu a zlepšuje metabolické funkcie

Biela (laser):

preniká hlboko do pokožky, urýchľuje metabolické funkcie tkanív, rozkladá usadeniny a nečistoty, spevňuje ovisnutú pokožku a celkovo ju omladzuje

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie