Panel používateľa

HS 16 - LEPIDLO ELITE+ 5g - EXTRA VOLUME MIHALNICE

HS 16 - LEPIDLO ELITE+ 5g - EXTRA VOLUME MIHALNICE

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Lepidlo pre pokročilých a profesionálnych stylistov 5g

22,50 € s DPH

Typ lepidla: EXTRA VOLUME PROFESSIONAL

Doba schnutia: 1 s

Trvácnosť: 7 - 8 týždňov

Obsah: 5 ml

Obľúbenosť: ****

Farba: čierna

.

Lepidlo na mihalnice je určené k profesionálnemu predlžovaniu mihalníc. Lepidlo je rýchloschnúce, vhodné pre profesionálov.

Neodporúčame používať začiatočníkom v predlžovaní mihalníc.

Záručná doba uzavretého lepidla je 6-9 mesiacov. Doba trvácnosti mihalníc je podmienená správnou aplikáciou a pravidelnou starostlivosťou klientky o predĺžené mihalnice.Norma: ISO 9001.

Dôležité upozornenie:

Všetky lepidlá HS CHemical sú certifikované a spĺňajú kritéria o kozmetických prípravkoch. Lepidlá môžu používať iba profesionálne vyškolení pracovníci. Pred použitím lepidla vykonajte na zákazníkovi alergický test. V prípade reakcie produkt nepoužívajte. Zvýšený výskyt alergií je vyvolaný ročným obdobím – peľová a vykurovacia sezóna. Lepidlá je potrebné uchovávať v chladnom a suchom prostredí (5 – 25 °C).

Aplikáciu vykonávajte v dostatočnom vlhkom (50 %) a ventilovanom prostredí. Hodinu pred použitím ponechajte lepidlo v izbovej teplote. Pred použitím lepidlo dokonale pretrepte. Pri aplikácií lepidla zabráňte kontaktu s kožou a očami. Počas aplikácie musia byť oči po celú dobu zavreté. Lepidlo nevystavujte prehriatiu, zamrznutiu a priamemu slnečnému žiareniu.

Po otvorení lepidlo spotrebujte do 3 mesiacov. 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie