Panel používateľa

E.P.T.Q. S500

E.P.T.Q.  S500

Hodnotenie produktu: 4.38/5 (13x)

Vaše hodnotenie:

E.P.T.Q. 500 – Pre viditeľnejšie zväčšenie pier (8-16 mesiacov)

66 € s DPH

Pri prvej objednávke prosím poslať certifikát o školení na hyaluron pero.

Ak ste boli na školení v inej inštitúcii, potrebujeme len certifikát o zaškolení : lashfaceacademy@gmail.com

E.P.T.Q. S 500 24mg/ml hyaluronu ampułka 1 ml + CE

Sieťovaná Výplň do Hyaluron Pera . 500 ka je vhodná na hlbšie vrásky vrásky a na zväčšenie pier a hydratáciu pier.

Vynikajúce tvarovanie je možné vďaka zjednoteným molekulám a aplikačnej technológii. e.p.t.q. sa vyrába s rovnakým pH ako ľudské telo a s osmotickým tlakom asi 300 mOsmol / kg, čo znižuje bolesť a nepohodlie pacienta po ukončení procedúry.

Zjednotenie častíc pH, osmolality Technology ZEEP (nula, a obsah endotoxínu v celom<br />procese BDDE) e.p.t.q znižuje hladinu endotoxínu nižšiu ako 0,1 EU / ml, a zvyškový BDDE nie je detekovaný, čím sa minimalizuje rôzne vedľajšie účinky, ktoré môžu nastať po ošetrení.

Postup Downingu e.p.t.q produkuje častice rovnakej veľkosti vo vašom vlastnom procese downingu. Vďaka optimalizovanému vstrekovaciemu tlaku je možná presná úprava.

Vynikajúca technológia - Vynikajúce tvarovanie - Maximalizuje účinnosť zosieťovania . Produkt e.p.t.q. udržuje vysokú komplexnú viskozitu 30-500 Pa.s vďaka pružnej štruktúre HIVE. Ideálna viskoelasticita zdvihne kožné tkanivo, čo uľahčuje tvarovanie a prirodzené pôsobenie v mieste vstrelu, dokonca aj počas pohybu. Bezpečné plnenie e.p.t.q. s kyselinou HA zvyšuje spokojnosť osoby vykonávajúcej procedúru a samotného pacienta. Posúdenie účinnosti s výsledkami WSRS (nižšia<br />základe výsledkov) posúdenie nezávislou skupinou odborníkov, sme pozorovali zlepšenie. Bezpečnosť: Neboli zistené žiadne nezrovnalosti, a mierne neobvyklé reakcie, ako je napríklad ľahký opuch a ťahom pretrvávať po dobu 2-3 dní bez špecifickej liečby. Počas fyzických vyšetrení a krvných testov sa nezistili žiadne abnormálne príznaky.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie