Panel používateľa

Dermedics PRE-PEEL Cleansing Milk 500ml

Dermedics PRE-PEEL Cleansing Milk 500ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

DERMEDICS® PRE #1 Pre-Peel Solution: Cleansing Milk is a water soluble cleansing emulsion designed for facial purification and make-up removal.

30 € s DPH

DERMEDICS® PRE #1 Pre-Peel Solution: Cleansing Milk is a water soluble cleansing emulsion designed for facial purification and make-up removal.

VŠETKY PRODUKTY RADY PRE-PEEL JE NUTNÉ KÚPIŤ A POUŽÍVAŤ AKO CELOK podľa návodu, neide ho nahradiť žiadnym iným produktom Dermedics ani produktom iného výrobcu. Rada Dermedics PRE-PEEL je uceleným systémom, ktorý pripravuje pleť na náročné ošetrenie, zaisťuje kontrolu pH pleti, redukuje traumatizáciu pleti a eliminuje riziká alergií.

VHODNÉ PRE VŠETKY TYPY PLETI, IDEÁLNE PRE STARŠIU, SUCHÚ A CITLIVÚ PLEŤ VŠETKÝCH TYPOV KONTRAINDIKÁCE:

Používanie Isotretinoin či jeho alternatív (Retin a pod.)

Používanie Accutane a jeho alternativ posledných 6 mesiacov Aplikácia chem.peelingu v nedávnej dobe .

Zlá reakcia na peeling či dermabráziu

Slnečná alergia ,

Virálna infekcia (herpes apod.)

Molluscum contagiosum

Bakteriálna infekcia – impetigo contagiosum, staphylococcal sycosis Hubová infekceia – cavernous angiomas Poškodená pleť – otvorené rany a lézie Keloidné alebo hypetropické jazvy

Suchá a dehydrovaná pleť alebo poškodená lipidová bariéra

Choroby ošetrované antibiotikami

Tehotenstvo, kojenie

Operácia tváre po menej ako 2 mesiacoch

Rakovina pokožky a ich známky

Po radiačnom ošetrení rakoviny

Popáleniny od slnka v posledních dnech

Operace nebo kryooperace posledních 6 týždňou (miesta ošetrenia)

VYNECHAŤ pery, očné viečka a okolie očí (oči prikryte po dobu ošetrenia vatovými tampónikmi), takisto vynechať výrastky na pleti (cysty)

Opakovanie – 1 peeling každých 4 až 6 týždňov podľa kondícii pleti. Môže byť používané aj ako príležitostné ošetrenie.

TRVANIE – 1-2 MINÚTY DALŠIE INFO: V priebehu aplikácie, počas prvej minúty ucítíte ľahké štípanie, ale nemusíte. Potom se pleť zahreje, tzn., že kyselina se dostane hlbšie do pleti. Aj keď je pleť silnejšia a pocity niesú tak výrazné, nenechávejte peeling na pleti dlhšie. Kyselina pracuje ešte po uplynutí 1-3 dní v hĺbke pokožky. Klient s veľmi citlivou pleťou uvidí výsledky peelingu ihneď po ošetrení.Gélová konzistencia poskytuje nasledujúce výhody:- možnosť trvania aplikácie bez odparovania vlhkosti z povrchu pleti a bez nadmernej exfoliace zrohovatelej vrstvy- rýchlejšia exfoliace stratum cornerum - kratšia doba aktivity (kvôli bolesti a traume na pokožku).- peeling DERMEDICS ™ umožňuje sústrediť sa na hlavnú rolu peelingovej činnosti: urýchlenie sebaobnovy dermis intenzivnou (ale bezpečnou) stimuláciou fibroblastou hlavné oblastí pôsobenia peelingu DERMEDICS ™ je vo vnútri kože, dostať se na miesta, kde by malo byť prevedené. Exfoliacia je samozrejmím vedlajším účinkom peelingovej činnosti, neagresívnym spôs Pohodlné a komfortné použitie: nepotrebujete žiadnu misku alebo iné príslušenstvo, typické pre kyseliny - stačí produkty a jednorázové rukavice – produkt zostane na pokožke v mieste, kde ju jej aplikovali, takže sa môžete plne sústrediť na svoju prácu bez obav o únik peelingu na krk alebo do uší pacienta - peelingy môžu byť použité jako vrstvy (v závislosti na potrebách) - môžu byť zmiešané behom jednej aplikácie (napr. 3 druhy peelingu vrstvu po vrstve) Chladivá maska k redukcii traumatizovanej pleti po ošetrení chemickým peelingem – CALM alebo LIFT maska

PO OŠETRENÍ naniesť SPF krém alebo CALM krém

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie