Panel používateľa

Dermedics PRE Peel SET

Dermedics PRE Peel SET

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Dermedics PRE Peel SET -kompletný set pre chemický peeling

118,50 € s DPH

Set obsahuje:

- 1 x Dermedics Peel Mlieko 500ml

- 1x Dermedics Peel Tonik 500ml

- 1x Dermedics Peel Neutralizer 500ml

- 1x Dermedics Peel 40% 100ml

- 1x Chemický peeling = omladnutie na počkanie?http://www.goldlashes.sk/dermed.../dermedics-chemicky-peeling/

Čo je peeling už každá z nás veľmi dobre vie. Vďaka nemu pleť zbavíte odumretých buniek, nečistôt, farebne ju zjednotíte a dôkladným vyčistením pripravíte na ďalšie ošetrenie. Chemický peeling toho ale sľubuje ešte oveľa viac.

Odborníci tvrdia, že chemický peeling pleť omladí, odstráni z nej pigmentové škvrny i drobné jazvičky po akné. Naozaj?  Presne tak!

Táto vyhľadávaná metóda korektívnej dermatológie je skutočne zázračná. Za pomoci chemických látok dochádza k odlúčeniu povrchových vrstiev kože a jej následnej regenerácii. Samotná aplikácia chemického peelingu je vskutku nenáročná.Na pleť sa štetcom (prípadne vatovými tyčinkami) nanesie ovocná kyselina a po tom, čo naruší vrchnú časť pokožky, je odborníkmi neutralizovaná. Následne sa pleť ošetrí protizápalovým krémom a procedúra je ukončená.

Také jednoduché a pritom nadmieru efektívne, čo poviete? Chemický peeling je vhodný bez rozdielu pre všetky ženy a mužov, ktorí túžia pleť omladiť, rozjasniť a oživiť. Podľa hĺbky pôsobenia možno peeling rozdeliť na povrchový, stredne hlboký a hlboký. Zvýšená opatrnosť pri jeho aplikácii sa ale vyžaduje pri pacientoch trpiacich diabetes či tehuľkách.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie