Panel používateľa

Dermedics PRE-PEEL Set + Školenie

Dermedics PRE-PEEL Set + Školenie

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Set obsahuje:
Dermedics Peel Mlieko 500ml - 1x
Dermedics Peel Tonik 500ml - 1x
Dermedics Peel Neutralizer 500ml - 1x
Dermedics Peel 40% 100ml - 1x

+ Školenie aj s Certifikátom

Info: +421 908 727 511 alebo +421 915 720 463.

Chemický peeling = omladnutie na počkanie?
http://www.goldlashes.sk/dermed…/dermedics-chemicky-peeling/

Čo je peeling už každá z nás veľmi dobre vie. Vďaka nemu pleť zbavíte odumretých buniek, nečistôt, farebne ju zjednotíte a dôkladným vyčistením pripravíte na ďalšie ošetrenie. Chemický peeling toho ale sľubuje ešte oveľa viac. Odborníci tvrdia, že chemický peeling pleť omladí, odstráni z nej pigmentové škvrny i drobné jazvičky po akné. Naozaj?

Presne tak! Táto vyhľadávaná metóda korektívnej dermatológie je skutočne zázračná. Za pomoci chemických látok dochádza k odlúčeniu povrchových vrstiev kože a jej následnej regenerácii. Samotná aplikácia chemického peelingu je vskutku nenáročná.

Na pleť sa štetcom (prípadne vatovými tyčinkami) nanesie ovocná kyselina a po tom, čo naruší vrchnú časť pokožky, je odborníkmi neutralizovaná. Následne sa pleť ošetrí protizápalovým krémom a procedúra je ukončená. Také jednoduché a pritom nadmieru efektívne, čo poviete?

Chemický peeling je vhodný bez rozdielu pre všetky ženy a mužov, ktorí túžia pleť omladiť, rozjasniť a oživiť. Podľa hĺbky pôsobenia možno peeling rozdeliť na povrchový, stredne hlboký a hlboký. Zvýšená opatrnosť pri jeho aplikácii sa ale vyžaduje pri pacientoch trpiacich diabetes či tehuľkách.

160 € s DPH


Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie