Panel používateľa

Feel Good Peel off Mask 180g

Feel Good Peel off Mask 180g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Feel good Peel of mask 180 g 

18 € s DPH

 Peel of mask 180 g

Alginátová pleťová maska Feel Godd - cítiť sa dobre, zabezpečuje Vašej pleti všetky aktívne látky, ktoré podporujú mladistvý vzhlad a účinne eliminujú prejavy starnutia.

Výsledkom bude krásna, žiarivá pleť.

Špeciálne zložky v prípravku ako napr. Betaphroline - výťažok z Tephhrosei purpurea podporuje tvorbu endofrínu - hormónu šťastia.

Maska je bielej farby, pižmovej vône.

Návod na použitie:

Dve lyžičky prášku /30gr/ zmiešajte s troma lyžičkami /90ml /vlažnej vody.Zmes miešajte asi 20 sekúnd, kým sa nevytvorí homogéna maska, ktorú hneď aplikujte špachtlou na pleť.Po zaschnútí /4-6min./ nechajte masku ešte 10 min- 20 min  na pokožke a potom ju ľahko odstráňte stiahnutím.

Maska sa môže aplikovať na tvár, krk a dekolt.Len na tvár stačí zamiešať 15 gr masky a 45 ml vody.

Prípravok uchovávajte na suchom mieste, pri teplote 20 -25 C, nevystavujte slnečnému žiareniu

Zloženie: Diatomaceous Eart, Algin, Calcium Sulfate, Tetrasodium Pyrophospate, Parfum, Water, Butylene Glycol, Tephrosia Purpurea Seed Extract, Phenoxyethanol, Red 30 /CI 73360/

Alginátové masky ESSLAMER sú vhodné pre všetky typy pleti. Základnou zložkou sú morské riasy - algakomplex.
Všetky prípravky sú bez Parabénov , ktoré sa používajú ako konzervačné látky v bežnej aj v luxusnej telovej a pleťovej kozmetike. Tieto syntetické látky / methyl,propyl,butyl,ethyl / môžu vyvolať dermatitídu - Dermatitída sa prejavuje suchosťou, červenými fľakmi, pleť je drsnejšia a tvoria sa nej šupinky. Kvôli suchosti svrbí, pacient si ju mechanicky poškodzuje aj škrabaním, pričom dôjde veľmi rýchlo k zhoršeniu stavu a zápalu.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie