Panel používateľa

Vitamin C Peel off Mask 180g

Vitamin C Peel off Mask 180g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Popis produktu ESSLAMER VITAMIN C Peel off mask 180 g Vitamín C je jedným z najúčinnejších antioxidantov.Pleťová maska ESSLAMER VITAMIN C obsahuje výťažok z Aceroli, ktorá je bohatým zdrojom vitamínu C.Vitamín C podporuje tvorbu kolagénu, čím prispieva k zachovaniu zdravej a pružnej pokožky.Zosvetlľje pigmentové škvrny, zmierňuje podráždenie pokožky a rôzne zápalové prejavy.Pravidelným používaním bude pokožka viditeľne mladšia, zdravšia a jasnejšia.Maska je losovej farby, bez vône. Návod na použitie:Dve lyžičky prášku /30gr/ zmiešajte s troma lyžičkami /90ml /vlažnej vody.Zmes miešajte asi 20 sekúnd, kým sa nevytvorí homogéna maska, ktorú hneď aplikujte špachtlou na pleť.Po zaschnútí /4-6min./ nechajte masku ešte 10 min na pokožke a potom ju ľahko odstráňte stiahnutím.Maska sa môže aplikovať na tvár, krk a dekolt.Len na tvár stačí zamiešať 15 gr masky a 45 ml vody.Prípravok uchovávajte na suchom mieste, pri teplote 20 -25 C, nevystavujte slnečnému žiareniuZloženie: Diatomaceous Earth, Calcium Sulfate, Algin, TetrasodiumPyrophosphate, Sodium Erythorbate, Iron Oxide /CI 77491/, Malpignia Punicifolia /Acerola/, Fruit Extract, Maltodextrin

14,10 € s DPH

 ESSLAMER VITAMIN C Peel off mask 180 g

Vitamín C je jedným z najúčinnejších antioxidantov.

Pleťová maska ESSLAMER VITAMIN C obsahuje výťažok z Aceroli, ktorá je bohatým zdrojom vitamínu C.

Vitamín C podporuje tvorbu kolagénu, čím prispieva k zachovaniu zdravej a pružnej pokožky. Zosvetlľuje pigmentové škvrny, zmierňuje podráždenie pokožky a rôzne zápalové prejavy.

Pravidelným používaním bude pokožka viditeľne mladšia, zdravšia a jasnejšia.

Maska je losovej farby, bez vône.

Návod na použitie:

Dve lyžičky prášku /30gr/ zmiešajte s troma lyžičkami /90ml /vlažnej vody.Zmes miešajte asi 20 sekúnd, kým sa nevytvorí homogéna maska, ktorú hneď aplikujte špachtlou na pleť.Po zaschnútí /4-6min./ nechajte masku ešte 10 min- 20 min na pokožke a potom ju ľahko odstráňte stiahnutím.

Maska sa môže aplikovať na tvár, krk a dekolt.Len na tvár stačí zamiešať 15 gr masky a 45 ml vody.

Prípravok uchovávajte na suchom mieste, pri teplote 20 -25 C, nevystavujte slnečnému žiareniu

Odmerka sa nachádza v balení

Esslamer masky sú len na profesionálne použitie

Alginátové masky ESSLAMER sú vhodné pre všetky typy pleti. Základnou zložkou sú morské riasy - algakomplex.
Všetky prípravky sú bez Parabénov , ktoré sa používajú ako konzervačné látky v bežnej aj v luxusnej telovej a pleťovej kozmetike. Tieto syntetické látky / methyl,propyl,butyl,ethyl / môžu vyvolať dermatitídu - Dermatitída sa prejavuje suchosťou, červenými fľakmi, pleť je drsnejšia a tvoria sa nej šupinky. Kvôli suchosti svrbí, pacient si ju mechanicky poškodzuje aj škrabaním, pričom dôjde veľmi rýchlo k zhoršeniu stavu a zápalu.

Zloženie: Diatomaceous Earth, Calcium Sulfate, Algin, TetrasodiumPyrophosphate, Sodium Erythorbate, Iron Oxide /CI 77491/, Malpignia Punicifolia /Acerola/, Fruit Extract, Maltodextrin</p>

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie