Panel používateľa

Plazma Lift PEN

Plazma Lift PEN

Hodnotenie produktu: 5/5 (8x)

Vaše hodnotenie:

Plazma LIFT PEN

99 € s DPH

Plazma LIFT PEN Jednou z vysokonapäťových elektród je samotné zariadenie, konkrétnejšie ihla- ihly a druhá je povrch ošetrovanej pokožky. Medzi týmito dvoma elektródami dochádza k plazmovému výboju, čo vedie k tepelnej energii a k tvorbe plazmy. Pri manipulácii zatvoríme obidve elektródy tesne vedľa seba - asi 1 mm medzi pokožkou a koncom ihiel, aby sa vykonal výboj. Galvanizované výboje sa spaľujú a odparujú z vrstvy kože s vysokým obsahom vody. Zredukuje spojivové tkanivo a stimuluje tvorbu fibroblastov v pokožke, čo vedie k tvorbe kolagénu a elastínu.Stimuluje funkciu buniek a tým aj regeneráciu pokožky nielen na povrchu, ale aj v hlbších vrstvách!

Indikácie: starnúca, vyblednutá pokožka ,vrásky, pigmentácia,jazvy, jazvy po akné, široké póry, ovisnuté očné viečka, tmavé kruhy pod očami, strie, akné, vybielenie tetovania

Výhody:- ako u žien, tak u mužov- liečbu vrások, jaziev, pruhov, pigmentových škvŕn, kožu- starnúcu pokožku, horné a dolné viečka, oči, koža na krku- prirodzený a trvanlivý proces, pretože stimulujeme regeneráciu pokožky, výrobu elastínu a kolagénových vlákien , mnohé ďalšie liečby sa môžu kombinovať s kozmetickými alebo dokonca chirurgickými intervenciami.

Čistí pokožku dezinfikujte  a anestetizujte oblasť, ktorá sa má liečiť. Na vybratú postihnutú oblasť smerujeme s Plazma Penom vždy bodkovou metódou. Je potrebné nechať malý priestor medzi bodmi (minimálne 1 mm).Je veľmi dôležité, aby sa s Plazma Penom nepracovalo priamo vo vráskach, ale na povrchu vrások, pretože chceme znížiť, odstrániť nadbytočnú kožu, aby sme mohli optimálne stlačiť prehĺbenú pokožku. Rovnaké pravidlo platí aj pre jazvy, jazvyčky, pri ktorýchpostupujeme vždy len pozdĺž okrajov jaziev. Okrem vrások a jaziev, dokážeme s Plazma penom liečiť aj väčšie postihnuté oblasti ako napr. ovisnuté horné viečka alebo tmavé kruhy pod očami.  Plazma je grécke slovo. Plazmový stav je štvrtý stav. Ak je plyn vystavený príslušnému elektrickému poľu, generuje sa plazma. Plazma je ionizovaný plyn, ktorý má špeciálne vlastnosti elektrického vodivého média. Plazma je tiež intenzívny elektromagnetický žiarič a preto vyžaruje veľa svetla. V prípade plazmového pera elektrické výboje vytvárajú teplo, čo vedie k tomu, že plazma je najprv kvapalná a potom plynná.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie