Panel používateľa

MINA štartovací balíček (Starter Kit)

MINA štartovací balíček (Starter Kit)

Hodnotenie produktu: 2/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Účinne prekryje do sivá sfarbené chĺpky :

Mina Henna farba na obočie, pigmenty Henny dôkladne prekryjú šedé, sivé chĺpky v obočí, prekryje medzierky medzi chĺpkami, dá sa korigovať nežiaduca hrúbka obočia a aj do siva sfarbené obočie.

99 € s DPH

Obsahuje: 30 ml + 100 ml + 24 g, (8 x 3 g)

8 farieb, každá sada obsahuje 3 balenia Henny, odmerku, sklenenú fľašu a špachtľu. Výživný olej na obočie 30ml, čistiaci kondicionér na obočie 100ml.

Ako používať:
Jeden balíček (1 g), môže byť použitý až na 3-4 príležitosti. Pridajte niekoľko kvapiek vody do odmerky (v balení) a následne premiešajte prášok s vodou. Pred aplikáciou na obočie, očistite obočie čistiacim prostriedkom (čistiaci kondicionér na obočie 100ml), ktorý je určený na odstránenie mastnoty z pokožky. Aplikujte zmes Henny na obočie z oboch smerov . Odložte zvyšok z použitého materiálu do nádobky, ktorá je pribalená v sete. Hennu necháme pôsobiť 8 až 15 minút.
Ak obočie je viac dosiva, alebo chceme dosiahnuť tmavší efekt, necháme pôsobiť dlhšie. Pomocou kozmetického tampóna navlhčeného Mina kondicionérom, utrieme okraje obočia. Nakoniec použijeme Mina výživný olej na obočie, aby ste získali hrubšie a tvrdšie obočie.
Pred použitím odporúčame použiť test citlivosti (náplasť)
 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie