Panel používateľa

NEW AQUA peeling hydro dermabrasion machine

NEW AQUA  peeling hydro dermabrasion machine

Hodnotenie produktu: 4.82/5 (11x)

Vaše hodnotenie:

Hydrafaciálny prístroj je najnovší 6 v 1 prístroj, ktorý sa sústreďuje na starostlivosť o pleť prístrojom pomocou h2 o2 generátora, aby voda vyčistená kyslíkovými iónmi poskytovala najlepší výkon pri ošetrení.

750 € s DPH

1. Aquabrázia - Hydrobrázia patrí do skupiny mechanických peelingov. Je vhodný aj na ošetrenie zapálenej pokožky, pretože má intenzívny peelingový účinok, ale je šetrný aj k pokožke . Je to oveľa jemnejší mechanický peeling ako mikrodermabrázia, vďaka čomu je hydrobrázia výrazne menej fotocitlivá. Počas exfoliácie sa časť odumretých epiteliálnych buniek odstráni z povrchu kože, stimuluje sa prietok krvi do spojivového tkaniva a pokožka sa vyhladí, čo umožňuje účinným látkam dostať sa do hlbších vrstiev kože.

2. Ultrazvuk: Ultrazvuk (ďalej len UH) je súhrnný názov pre vibrácie nad hornou hranicou počuteľných zvukov. V kozmetike tieto zvuky vytvára kremenný kryštál v ošetrovacej hlave, ktorý začne vibrovať pod vplyvom prúdu. Táto vibrácia sa dostane do pokožky, iba ak je medzi pokožkou a ošetrovacou hlavicou médium, ktoré vedie zvuk, môže to byť gél, olej, emulzia, sérum atď. Pri kozmetickom použití tieto látky nielen pomáhajú zvuku šíriť, ale môžu sa tiež použiť na podávanie výživ. Ultrazvuk preniká niekoľko milimetrov (až centimetrov) hlboko do pokožky a má trojitý efekt: 1. Tepelný efekt 2. Mechanický efekt 3. Chemický efekt

3. Skin Scrubber: Pomocou funkcií prístroja „Beauty Sense" môžete do svojich ošetrení vniesť nový systém! Ultrazvuk prístroja rozprašuje vodu, čo spôsobuje, že kvapôčky vody oddeľujú hornú vrstvu epidermy. Má silný exfoliačný účinok, napriek tomu je jemný. Póry sa tiež vyčistia vibráciou. Na dodávanie sér sa môžu použiť aj ultrazvukové vibrácie, ktoré vytvárajú mikromasáže, ktoré majú metabolický zosilňujúci účinok, stimulujú lymfatický obeh a zvyšujú absorpciu vitamínov do hlbšej vrstvy. Poskytuje 28 000 vibrácií za minútu, čo je obzvlášť účinné ako pri lúpaní.

4. Biopolárna rádiofrekvencia: Bipolárne hlavy (a oblasti očí) a hlavy na ošetrenie tela so silou 100 mHz dosahujú 100% výsledky pri stimulácii kolagénu pokožky (rekonštrukcia kolagénu) a deštrukcii podkožných tukových buniek. Rádiofrekvenčná technológia je medicínska technológia, ktorá sa náhodou nepoužíva s rastúcim úspechom v kozmetickom priemysle.

5. Studená hlavica – Zmršťuje póry, napína pokožku, odstraňuje vrásky, podporuje hyperpláziu kolagénu, odstraňuje začervenanie a citlivosť a vyblednú tmavé kruhy a vrecká pod očami.

6. Striekacia pištoľ s vodíkovým kyslíkom (H2 –O2): V kombinácii s esenciouprístroj vytvára kyslík – vodík, ktorý môže rýchlo preniknúť do dermisu pokožky pomocou vysokotlakového vstrekovania.

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie