Panel používateľa

LS8076 - OPT SHR IPL HAIR Removal

LS8076 - OPT SHR IPL HAIR Removal

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

1. . Základná technológia E-light: RF + IPL + Chladenie pokožky. V technológii E-light hrá IPL energia vedúcu úlohu pri usmerňovaní RF zamerania na cieľové tkanivo a posilňovaní RF absorpcie cieľového tkaniva v prípade nízkej intenzity svetla. Technológia chladenia povrchových kontaktov liečebnej sondy na odstránenie tepelnej Účinok spôsobený svetlom je príliš silný a zvyšuje impedanciu epidermy, znižuje epidermálnu absorpciu vysokofrekvenčnej energie, takže sa výrazne zlepšuje liečebný účinok a bezpečnosť a cieľové tkanivo svetlej farby je rovnako efektívne.

2. 360 magnetooptických systémov na odstraňovanie chĺpkov = pulzné svetlo IPL + výkonná magnetická energia.
360 magnetooptický systém na odstránenie chĺpkov na odstránenie chĺpkov možno rozdeliť na dve časti, jedna časť je určená pre IPL intenzívne pulzné svetlo a druhá časť je výkonná magnetická energia.

Magnetická energia má silnú penetračnú schopnosť, môže aktívne a šupky melanínových buniek, ktoré sa adsorbujú na bunkovej stene v derme, a šúpané melaníny boli extrahované na povrch pokožky, IPL absorbovala melanín a okamžite otryskávala. Ostatné melaníny sú z tela vylúčené lymfatickým mikrocirkulačným metabolizmom. Táto technológia môže kombinovať magnetickú energiu s intenzívnym pulzným svetlom IPL, čo je ideálne riešenie pre pigmentáciu tváre.

 

Specitifikácia:

 Typ položky :Laserové odstránenie chĺpkov OPT

Veľkosť : 15 * 50 mm

Vlnová dĺžka lasera: 1064nm / 532nm

Výstupný výkon: 3000W

Typ jazyka: 6 druhov (prispôsobiteľné)

Hmotnosť:  18kg

veľkosť: 45 * 45 * 117 cm

Počet impulzov : 1 ~ 10

Prevádzkové rozhranie:  8-palcový farebný dotykový displej

2484 € s DPH

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie