Panel používateľa

Septoderm 250 ml - spray dezinfekcia na pokožku

Septoderm 250 ml - spray dezinfekcia na pokožku

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Rýchla alkoholová dezinfecia rúk a pokožky- široké spektrum účinnosti Naše ruky sú najčastejším a najintenzívnejším enviromentálnym prostriedkom kontaktu. A pôvodcom 90 % všetkých kontaminovaných infekcíí!

10,80 € s DPH

Podrobný popis
Septoderm V Dezinfekcia na ruky s rozprašovačom 500 ml

je určený pre hygienickú a chirurgickú dezinfekciu rúk a to vo všetkých typoch zdravotníckych zariadení, v ústavoch sociálnej starostlivosti, v laboratóriách, vo farmaceutickej a kozmetickej výrobe a vo všetkých inštitúciách, v ktorých je nutné zabezpečiť vysoký hygienický štandard.

Vhodný k dezinfekcií kože pred zákrokmi injekciami, odberom krvi a pred odstránením stehov atď.

Návod na použitie:

používa sa neriedený. Aplikujte na suchú pokožku pomocou postreku alebo tampónom namočeným v prípravku. Pred zákrokom dodržte expoziční čas alebo nechajte prípravok na koži zaschnúť. Termoelektrické prístroje používajte až po úplnom zaschnutí prípravku. Neaplikujte v blízkosti očí a slizníc, do rán a na poškodenú kožu.

Zloženie:

100 g septoderm sprey obsahuje následujúce aktívne látky:

85 g etanol
voda, propan-1-ol, myristyl alkohol, glycerin, D-panthenol.


Upozornenie: Určené pre profesionálny trh. Nepoužívať na sliznice, na poškodenú pokožku alebo pri výskyte kožných onemocnení, do otvorených rán, do očí a v ich blízkosti. Termoelektrické prístroje používajte až po úplnom zaschnutí prípravku. Vysoko horľavá kvapalina a pary. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným plameňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčenia. Skladovať v uzavretých obaloch, mimo zdrojov sálavého tepla, ohňa, nápojov, krmív, potravín a slnečného žiarenia.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie