Panel používateľa

Derma Roller 192 Titánových ihiel - 1,5mm

Derma Roller 192 Titánových ihiel - 1,5mm

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Derma Roller 192 Titánových ihiel - 1,5mm1 kus v balení

6,60 € s DPH

Derma Roller 192 Titánových ihiel - 1, 5 mm

Kolagénová indukčná terapia predstavuje jedinečný prirodzený spôsob obnovy pokožky, odstránenia jaziev, vrások, pigmentových škvŕn a dalších kozmetických defektov. Ponúka vynikajúce výsledky bez nežiadúcej dlhej doby zotavovania, ktorá je spojená s viac agresívnou procedúrou laserom alebo chemickým pílingom.

Ako to funguje?

Pri rolovaní Derma Roller vytvára na pokožke jemné neviditeľné vpichy, na ktoré telo reaguje aktiváciou prirodzenej obnovy a regenerácie pokožky. Týmto spôsobom Derma Roller aktivuje tvorbu nového kolagénu a elastínu. Ľudské telo prirodzene reaguje na každé poranienie spustením samoregeneračných procesov. Tieto procesy pokračujú len do štádia, ktoré je nevyhnutné na udržanie tela v zdravom stave.

Pri opakovanom spúštaní ozdravovacieho procesu, podporujeme naše telo, aby pokračovalo v regeneračnom procese až do štádia s ktorým sme spokojní. Miniatúrnou preforáciou nielen zvýšime absorbciu kozmetických prípravkov, zvýšime ich účinnosť ale zároveň stimulujeme regeneračný mechanizmus pokožky.

Ako dlho trvá kým dosiahnem vyditeľné výsledky?

Čas potrebný na dosiahnutie vyditeľných výsledkov záleží na charaktere kozmetického defektu (jazvy, vrásky) a rozsahu postihnutého miesta. Regeneračný proces može pokračovať aj niekoľko mesiacov po každej procedúre, no vyditeľné výsledky dosiahnete po niekoľkých týždnoch. Pokožka na prirodzene obnovuje každých 40 dní. S menšiou stimuláciou vhodnými kozmetickým prípravkom su výsledky dosiahnuté v priebehu 5-6 týždňov.

Derma Roller je určený na:

Odstránenie jaziev, vrások a pigmentových škvŕn

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie